MUDILASED

Tunnid 4-5aastastele poistele alates 21. jaanuarist 2016 neljapäeviti 17.00-17.50.
Kuutasu 35 eurot.

Tunnid 4-5aastastele tüdrukutele esmaspäeviti 17.00-17.45.
Kuutasu 35 eurot.

 

Selle vanusegrupi lapsed on ise piisavalt liikuvad ja aktiivsed oma igapäeva tegemistes. Lapsed on jõudnud ikka, kus neil on suurem soov sotsiaalseks läbikäimiseks ning sellises vanuses on õige aeg alustada ka treeningutega. Lastel tekib vajadus teistega mängida ja võime teistega oma asju jagada. Sama ka treeningus. Teistega koos on toredam ja lõbusam. Tekib juurde kaasahaarav võistlus- ja koostegemise moment.

Kasutame erinevaid vahendeid, nagu mitmes suuruses palle, linte, rõngaid, tasakaalu pinke jne. Mäng, mäng ja veel kord mäng. Selles vanuses ei tohi veel lubada lisaraskustega treeninguid ja liigseid venitusi, üht kehapoolt kasutavaid, rutiinseid tegevusi, mis tekitavad vigastusi, mitu tundi järjest ja iga päev toimuvad treeningud on lubamatud. Seega paaristants selles vanuses ei tule kõne allagi.

Treeningute hulka kuulub kindlasti liikumine muusika saatel, tüdrukutel tantsulisem, poistel mängulisem. Veel ei ole aeg luua kindlat raamistikku tantsulisele liikumisele, vaid oluline on julgustada neid igati muusika saatel vabalt liikuma, et nad ei kardaks ei muusikat ega oma keha ja ei püüaks meeldida vaatajale.

4-5aastased poisid on vanuses, kellele meeldib end ette kujutada mõõkadega rüütlitena ja revolveritega kauboidena, kes ajavad taga koletisi ja lohesid või draakoneid, sellest lähtuvalt on ka treeningus palju jooksumänge, tagaajamismänge.
4-5aastased tüdrukud on vanuses, kes kujutavad end ette haldjate ja printsessidena vahuliste seelikute ja kroonidega. Seega on oluline kasutada neid aksessuaare ka treeningutes. Samuti vahendeid: linte, rõngaid, salle, palle, hüppenööre.

 

Võta ühendust ja registreeru:
tel 53 432 232, marii@artemovimento.ee