POISID

6-7aastaste poiste tunnid kord nädalas esmaspäeviti 18.00-19.00
Kuutasu 35 eurot.

8-11aastaste poiste tunnid kolm kord nädalas.
TUNNIPLAAN.
Kuutasu 45 eurot.

“Minu käest on palju küsitud, miks last tantsutundi tuua, eriti poisse. Minu jaoks aitab tants lapsel kasvada emotsionaalseks, sotsiaalseks ja kultuurseks täiskasvanuks. On ju tantsuoskus läbi aastasadade kuulunud iga endast lugupidava perekonna laste kasvatuse ja hariduse hulka.” Kristine Esko

6-aastased poisid alustavad üks kord nädalas üldfüüsiliste tundidega.

Mängud ja harjutused on suunatud üldfüüsise arendamisele: kiirusele, osavusele, tasakaalule ja tähelepanule. Palju on jooksu-, palli- ja meeskonnamänge. Tantsuline osa lisandub alles teisel või kolmandal treeningaastal.

8-11aastaste poiste treeningu märksõnad on eri stiilides ja ajastustes tantsud, üldfüüsilised mängud ja harjutused ning muusikatunnid.

Tantsutreeningutes valmivad esinemisteks sobilikud tantsukavad, kus on oluline koht kostüümidel ja mitmekülgsel muusikal klassikalisest popini.

Selles vanuses lisanduvad treeningutele muusikatunnid, kus lastel endal on võimalus teha muusikat eri helitekitavate instrumentidega. Lastel on ka paras aeg alustada flöödiõpingutega, mis aitavad kaasa diafragma tööle, seega ka hingamise korrigeerimisele ning seeläbi rühi hoidmisele. Muusika- ja flööditunde juhendab Mari Kalkun Contrastare muusikakoolist.

Millal lapsed hakkavad paaris tantsima? Tuleb jälgida iga last eraldi, milline on tema valmisolek tantsida paaris, sest kõige parem aeg paaris tantsimiseks jõuab kätte alles teismelise ikka jõudes, kui toimuvad juba muutused keha hormonaalses tegevuses. Tavaliselt on tüdrukutel muutused varem, aga poistel hiljem. Ka sellega tuleb arvestada.

Võta ühendust:
tel 53 432 232, marii@artemovimento.ee