TANTS – midagi enamat kui sammude jada

MÄNG – haarab nii lapsi kui ka täiskasvanuid

RÜHT – midagi rohkemat kui sirge selg

Uus seltskonnatantsu kümne korra kursus alustajatele algab septembris 2018  Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis. Tantsuõpetaja Kristine Esko.
Tasu 150 eurot paarile.

Seltskonnatantsu tunnid Hageri Rahvamajas alates 31. oktoobrist 2017 teisipäeviti 19.15.
Tantsuõpetaja Margit Pikmets.

Ühe korra tasu 12 eurot paarile.

Tule oma kaaslasega tantsukursusele!
Vali, kas soovid tulla õppima grupitundi või individuaaltundi!


Õppida saad:

  • seltskonnatantsu: sambat, cha-chat, rumbat, jive´i, aeglast valssi, tangot, viini valssi, fokstrotti ja quickstep´i,
  • ajastutantse renessanssist ja barokist,
  • tegeleda kehahoiuga ja parandada tantsides aktiivset rühti.

VAATA KA videoid seltskonnatantsust!

Individuaaltunniks lepi kokku eraldi aeg telefoni 56 644 642 või meili kristine@artemovimento.ee teel.  Tantsuõpetajaks on Kristine Esko.

Grupitundi tantsima tulles võid avastada end mängu keskelt. Igasuguse tantsu olemusega on seotud sõnad mäng ja mängulisus. Hoogsalt, mänguliselt ja heatujuliselt tantsimiseks on tunnis hea teha erinevaid mänge, nende hulgas ka tantsumänge.

Mäng aitab parandada ka rühti. Kuidas? Hea rüht ei tähenda vaid loosungit “selg sirgeks, õlad taha, rind ette”. Hea rüht eeldab, et meis on avarust, liikuvust ja erksat olekut. Siinkohal aitab mäng ja siis saab ka tants õige hoo sisse.

Lisaks mängudele teeme igas tantsutunnis mitmeid harjutusi, mis on suunatud oma kehahoiu jälgmisele ja parandamisele. Neid harjutusi on pärast lihtne teha ka kodus või töökeskkonnas.

Miks tantsida tänapäeval sajanditetaguseid tantse? Tantsud ja muusika keskajast, renessanssist ja barokist aitavad silmnähtavalt parandada loomulikku kehakasutust ja annavad kehale ja liikumisele avarust. Need tantsud on elavad ning annavad võimaluse läbi tantsu tutvuda selle ajastu inimeste käitumise, kombestiku ja kultuuriga. Et rühi- ja ajastutantsutundide mõjust aru saada, on parim viis ise tundi tulla ja proovida.

Võta ühendust ja registreeru tundi:
tel 53 432 232, marii@artemovimento.ee