Eratund paarile ja pulmavalss

Eratundi saab läbi viia teile sobival ajal ning vastavalt teie tantsuoskusele ja soovidele. Teil ei ole vaja arvestada teiste paaridega nagu grupitunnis.

Seltskonnatantsu eratund

Eratunnis saab tantsida klassikalisi seltskonnatantse nagu aeglane valss, tango, fokstrott, samba, rumba jne. Võib-olla pakuvad teile huvi hoopis varasemate ajastute tantsud: barokktantsud, Inglise country tantsud, keskajatantsud. Tundi kokkuleppides andke teada, mis on teie soov.

Tundi viib läbi Kristine Esko. Üks tund kestab 45 minutit. Aeg kokkuleppel. Tundi saab teha Tallinnas, Riisiperes ja Ellamaal.

Pulmavalss

Pulmavalss Kristine Esko

Kui pulmad on tulekul ja olete mõelnud traditsioonilise pulmavalsi tantsimisele, siis on parim soovitus: tulge tundi piisavalt vara! Mida rohkem saate koos tantsida, seda pingevabam on tantsida pulmapäeval.

Kõige sobilikum pulmatants on valss. Valides pulmatantsu muusikat, soovitame pöörata tähelepanu, et lugu, mis teile meeldib, sobiks sündmusega.

Pulmavalssi saab õppida eratunnis. Selleks helistage ja leppige sobiv aeg kokku. Samuti võite tulla seltskonnatantsu kursusele. Veel on võimalus ette võtta tantsutund pulmakülalistega, et õigel päeval oleks kõigil tantsusammud meelde tuletatud ja tore koos tantsida!

Pulmavalsi eratundi viib läbi Kristine Esko. Aeg kokkuleppel. Üks tund kestab 45 minutit. Tasu Riisiperes 60 eurot, Tallinnas 70 eurot.

Võta ühendust: tel 53 432 232, marii@artemovimento.ee